عکس کینگ | تصاویر

درخواست فتح الله زاده از هواداران استقلال

۵ دی ۱۳۹۵
مدیر عامل پیشین باشگاه استقلال با بیان اینکه انتخاب‌های عجولانه در استقلال و پرسپولیس به ضرر این دو تیم بوده است، گفت: اجازه بدهند وزیر ورزش به امور اساسی با آرامش رسیدگی کند.

علی فتح الله زاده که پس از یک سفر کاری به ایران برگشته است، در مورد حمایت هواداران استقلال از وی در صفحات مجازی برای انتخابش به عنوان مدیریت باشگاه استقلال به مهر، گفت: باور نمی کردم که چنین حمایتی از سوی هواداران داشته باشم و خدا را شاکرم که نزد برخی هواداران استقلال عزت دارم. در این مدت به دلیل یک سفر کاری و ورزشی در ایران نبودم اما شنیدم که هواداران استقلال به صفحه وزیر محترم ورزش رفته و از بنده حمایت کرده اند، دست تک تک آنها را می بوسم و می دانم این موارد مسئولیت بنده را در قبال این هواداران بسیار بالا می برد.

وی در ادامه افزود: خوشحالم که مردم خادم ها را می شناسند و زحمت ها را می بینند. این حمایت ها، تک تکشان برای من مدال است، انگار میلیونها مدال را مردم به گردن بنده آویخته اند.

مدیر عامل پیشین استقلال در مورد اقدام تماشاگران این تیم مبنی بر تشکیل یک کمپین و حضور در مقابل وزارت ورزش برای حمایت از وی، گفت: اتفاقا امروز این موضوع را شنیدم و می خواستم در فضای مجازی مطلبی را منتشر کنم که شما تماس گرفتید. می خواهم از هواداران استقلال خواهش کنم که اجازه بدهند وزیر ورزش به امور اساسی و کلان با آرامش رسیدگی کند. پیش تر از این شاهد بودیم انتخاب های عجولانه در استقلال و پرسپولیس چقدر به ضرر این دو تیم تمام شده است. در نتیجه خواهش می کنم این کارها را انجام ندهند و آرامش را حفظ کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: شان وزیر در هر حالتی باید حفظ شود و ایشان باید آرامش داشته باشد تا تصمیم درست را اتخاذ کند. همه با هم باید استقلال را حمایت کنیم و اجازه بدهیم مسیر درست را پیدا کنند.

فتح الله زاده در ادامه از اظهار نظر در مورد نتایج اخیر استقلال و نیمکت نشینی سید مهدی رحمتی خودداری و ابراز امیدواری کرد که با تلاش مسئولان و هواداران و بازیکنان استقلال مسیر خود را پیدا کند.