عکس کینگ | تصاویر

وضعیت جوی در تهران موجب تاخیر پروازها از فرودگاه مشهد شد

۷ دی ۱۳۹۵
 شش پرواز مسیر مشهد – تهران به دلیل شرایط جوی نامناسب و کاهش دید پروازی در فرودگاه مهرآباد امروز از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد با تاخیر طولانی مواجه شد.

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد عصر سه شنبه به ایرنا گفت: این پروازها به دلیل عدم امکان پرواز و یا عدم ورود هواپیمای مربوطه از تهران انجام نشده اند.

حسن جعفری افزود: مجموع تاخیر این پروازها هزار و ۸۵۶ دقیقه و به عبارتی بیش از ۳۰ ساعت می شود.

وی ادامه داد: از جمله آنها پرواز شرکت هواپیمایی کاسپین به شماره ۰۲۵ است که بر اساس برنامه ریزی قرار بود ساعت ۱۱:۲۵ دقیقه امروز انجام شود اما با ۲۵۵ دقیقه تاخیر از مشهد به مقصد تهران برخاست.

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد پرواز دیگر را مربوط به شرکت ایرتور به شماره ۸۰۷۳ اعلام کرد که باید ساعت ۱۲:۱۰ دقیقه انجام می شد اما به دلیل شرایط جوی در تهران با ۲۱۸ دقیقه انجام شد.

وی گفت: پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس به شماره ۴۰۳۰ ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه نیز انجام نشد و با ۱۸۰ دقیقه تاخیر از باند مشهد بلند شد.

جعفری افزود: پرواز مشهد – تهران شرکت ایرتور به شماره ۲۶۱ نیز که قرار بود ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه انجام شود تاخیر ۲۷۵ دقیقه ای داشت.

وی ادامه داد: پرواز ۸۰۷۵ شرکت ایرتور ساعت ۱۵ هم انجام نشد و تاکنون بیش از ۲۵۰ دقیقه تاخیر داشته و بر اساس اعلام شرکت به زودی مشهد را ترک می کند.

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: پرواز شرکت هواپیمایی معراج هم که قرار بود ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه انجام شود تاکنون به دلیل عدم ورود هواپیما به مشهد تاخیر دارد.

وی افزود: از ساعت ۱۵ امروز دید پروازی در فرودگاه مهر آباد بهبود یافت و پروازها در حال انجام است ضمن آنکه فرودگاه مشهد مشکلی برای انجام پروازها نداشته است.