عکس کینگ | تصاویر

دایی: سه امتیاز را به راحتی از دست دادیم

۹ بهمن ۱۳۹۵
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید تیمش می‌توانست با اختلاف بالا استقلال خوزستان را شکست دهد اما سه امتیاز به راحتی از دست‌شان رفت.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری بعد از بازی با استقلال خوزستان که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بودیم. در نیمه اول می‌توانستیم فاصله‌مان با حریف را به عدد ۳ برسانیم اما چند موقعیت تک به تک را از دست دادیم. در نیمه دوم هم فشار آوردیم و چند موقعیت هم گیرمان آمد اما یک تک به تک عالی از دست مان رفت و در دقیقه آخر هم گل تساوی را خوردیم.

وی افزود: تیمی که گل نزند قطعا گل را در فوتبال دریافت خواهد کرد. ما راحت می‌توانستیم سه امتیاز شیرین را کسب کنیم اما آن را با تساوی عوض کردیم.

سرمربی نفت در پاسخ به این پرسش که وضعیت مالی باشگاه چطور است گفت: در مورد مسائل مالی قبلا صحبت کرده‌ام و الان نمی‌خواهم در این باره حرف بزنم.

دایی همچنین درباره کیفیت پایین زمین چمن تختی به خبرنگاران گفت: آب و هوا بر کیفیت زمین تاثیر گذاشته و بارندگی که از دیشب بوده باعث شده چمن شرایط خوبی نداشته باشد. متاسفانه به غیر از یکی دو زمین در مملکت‌مان، چمن مناسبی وجود ندارد که بتوان فوتبال خوبی در آن ارائه کرد. در زمین تختی هم با توجه به بارندگی‌هایی که از دیشب بوده اجازه نداد بتوانیم از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم.