عکس کینگ | تصاویر

تصادف زنجیره ای ۸ خودرو در بزرگراه بسیج/ خودرو سمند میان دو کامیون پرس شد

۱۱ اسفند ۱۳۹۵
سخنگوی سازمان آتش نشانی از تصادف زنجیره ای ۸ دستگاه خودرو سبک و سنگین در بزرگراه بسیج خبرداد.

سید جلال ملکی در گفت و گو با میزان گفت: ساعت ۴ و ۴۵ دقیقه بامداد برخورد زنجیره ای ۸ دستگاه خودرو سبک و سنگین در محدوده شمال به جنوب بزرگراه بسیج، بعد از بزرگراه شهید محلاتی به نیروهای آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: پس از تماس با سازمان آتش نشانی نیروهای ۳ ایستگاه سازمان به محل اعزام و عملیات خود را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به برخورد ۵ دستگاه خودرو سبک با ۳ دستگاه خودرو سنگین در این حادثه اظهارکرد: در این حادثه ۳ دستگاه خودرو سنگین با ۵ دستگاه خودرو سبک به شدت برخورد کرده و پیش از رسیدن آتش نشان ها اکثر رانندگان خودروها موفق به خارج شدن از خودرو خود شده بودند.

ملکی از محبوس شدن راننده یکی از خودروها در میان دو دستگاه کامیون خبرداد و تصریح کرد: در این حادثه، یک خودرو سمند میان دو دستگاه کامیون گرفتار شده بود و راننده این خودرو نیز درون وسیله نقلیه خود محبوس شده بود.

وی ادامه داد: آتش نشان ها با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی خودرو را برش داده و موفق شدند راننده سمند را که در وضعیت بسیار نامناسبی بود به نیروهای اورژانس تحویل دهند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به ایجاد ترافیک شدید در محدوده تصادف اذعان کرد: آتش نشان ها پس از انتقال خودروها به حاشیه بزرگراه، محل را تحویل نیروهای پلیس راهور داده و ساعت ۷ و ۷ دقیقه عملیات خود را به اتمام رساندند.