عکس کینگ | تصاویر

کی‌روش دیگر نمی خواهد به ایران برگردد! + عکس

۱۲ اسفند ۱۳۹۵
یک روزنامه الجزایری مدعی شده است کارلوس کی‌روش مذاکره دیگر نمی خواهد به ایران بازگردد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت liberte-algerie، الجزایر نیز به مانند آفریقای جنوبی در حال حاضر بدون سرمربی است. این کشور آفریقایی قصد دارد به زودی سرمربی جدید خود را انتخاب کند و به همین خاطر فدراسیون فوتبال این کشور، در صدد انتخاب سرمربی این تیم موفق آفریقایی است که در جام جهانی برزیل بهترین تیم قاره سیاه لقب گرفت.

روزنامه الجزایری درباره سرمربی جدید این کشور نوشت: «در حالی که صحبت از حضور کلودیو رانیری سرمربی تازه برکنار شده لسترسیتی و هکتور کوپر به عنوان گزینه‌های مدنظر الجزایر شده است، اینبار نام کارلوس کی‌روش نیز شنیده می‌شود. کی‌روش دیگر نمی‌خواهد به فوتبال ایران بازگردد و اخیرا تایید کرده است پیشنهاداتی برای سرمربیگری داشته است. او اعلام کرده است به دلیل مشکلات زیادی که در ایران دارد دیگر نمی خواهد به این کشور بازگردد.»

در ادامه این گزارش آمده است: «علاقه فدراسیون فوتبال الجزایر به کارلوس کی‌روش مساله جدیدی نیست و این مربی پیشتر هم گزینه اصلی هدایت سبزها بود. در حالی که پیش‌بینی می شد او به عنوان سرمربی جدید الجزایر انتخاب شود، فدراسیون فوتبال ایران برای لغو قرارداد با این مربی خواستار یک میلیون دلار شده بود که باعث شد این انتقال انجام نشود.»