عکس کینگ | تصاویر

حسین الله‌کرم: نیازمند مدیریت استراتژیک در شورای شهر و شهرداری تهران هستیم

۱ فروردین ۱۳۹۶
رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله، شورای شهر و شهرداری تهران را نیازمند مدیریت استراتژیک دانست.

تسنیم‌ نوشت: حسین الله‌کرم رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله با حضور در فرمانداری تهران در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سوال که علت حضور شما در فرمانداری تهران چیست و آیا مشی حزب‌الله در شورای شهر خالی است که قصد ثبت‌نام دارید؟ گفت: الگوی ما حزب‌الله لبنان است که در کارهای اجتماعی و خدماتی قصد مشارکت دارد که ما هم از همان الگو پیروی می‌کنیم. 

وی افزود: من فکر می‌کنم که جدای از اینکه حزب‌الله وارد مسائل سیاسی بشود یا نشود، معتقدم که مکان جریان حزب‌اللهی فعلا در اماکن خدمات‌رسانی و در جاهایی است که مسائل علوم اجتماعی در کنار علوم اقتصادی و سیاسی مطرح می‌شود که جایگاه علوم اجتماعی در این عرصه مهمتر است.

رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله با بیان اینکه امروز نیازمند مدیریت استراتژیک در شورای شهر و شهرداری هستیم، افزود: از ابتدا تا امروز جای مدیریت استراتژیک در شورای شهر خالی بوده و من می‌توانم در این جهت خدمت‌رسانی کنم.

الله‌کرم در پاسخ به این سوال که چرا امروز علیرغم حضور در فرمانداری‌ برای انتخابات شوراها ثبت‌نام نکردید، اظهار داشت: قصدم این است که در روز آخر ثبت‌نام کنم، زیرا روز آخر با شما خبرنگاران شور و هیجان نهایی خواهد بود.

حسین الله‌کرم امروز در محل ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراها در فرمانداری تهران حضور یافت، اما طبق کسب اطلاع خبرنگار تسنیم، وی به دلیل اینکه شناسنامه‌اش را به همراه نداشته نتوانسته ثبت‌نام کند.