عکس کینگ | تصاویر

انتقاد کی روش از داور ایرانی بازی عراق

۲ فروردین ۱۳۹۶
سرمربی تیم ملی به انتقاد از موعود بنیادی فر، داور دیدار با عراق و تصمیماتش پرداخت.

به گزارش ایلنا،تیم ملی فوتبال ایران در دیداری که در ورزشگاه آزادی و پشت درهای بسته برگزار شد، با نتیجه ۱-۰ مغلوب عراق شد. با این شکست، رکورد ۳ سال شکست ناپذیری تیم ملی مقابل تیم‌های آسیایی شکسته شد.

کارلوس کی‌روش پس از این شکست در بیانیه ای در فیس بوک خود به انتقاد از داور دیدار با عراق پرداخت و نوشت: 

ما در قطر حضور داریم و تمرینات خود را برای دیدار مهم و حیاتی مقابل قطر آغاز کرده ایم. ۸ بازیکن ما که در اروپا بازی می‌کنند، ۳ روز قبل از بازی به جمع ما ملحق خواهند شد. دیگر بازیکنان که دو روز در تهران تمرین کرده اند، تمرینات ریکاوری را آغاز کرده و استراحت می‌کنند.

همچنین دیروز آنالیز فنی بازی با عراق را انجام دادیم. بدون شک، آقای بنیادی فر، داور بازی باید از بازیکنان تیم ملی و هواداران عذرخواهی کند.  باور کنید یا نه، او در ۳ صحنه کلیدی و حساس از جمله پنالتی عراق، به ضرر ایران سوت زد. باورکردنی نیست و نمی‌توان جلوی نظرات ناخوشایند در این رابطه را گرفت. بازیکنان در کمپ تیم ملی به شوخی می‌گفتند «بنجامین ویلیامز را برگردانید»

در هر صورت، قطر که از روز سوم مارس در حال آماده سازی است، امروز یک بازی تدارکاتی دیگر نیز انجام خواهد داد. از امروز تمام تمرکز خود را بر روی اهداف و وظایفمان قرار خواهیم داد. انگیزه ما حرکت رو به جلو است و روحیه تیم ملی هیچگاه به این قدرتمندی نبوده است. می‌دانیم که قطر کار را برایمان سخت خواهد کرد ولی آنها هم کار آسانی نخواهند داشت. همگی موفق باشید.