عکس کینگ | تصاویر

درخواست مسئولان ساوجبلاغی از رئیس مجلس

۸ فروردین ۱۳۹۶
فرماندار شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به طرح مشکلات حوزه صنعت و راهسازی این شهرستان با رئیس مجلس شورای اسلامی، از صدور دستورات لازم توسط دکتر لاریجانی خبر داد.

ابوالقاسم پالیزگیر در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به سفر نوروزی رئیس مجلس به شهرستان ساوجبلاغ و ارائه پنج درخواست به وی، اظهار کرد: رییس مجلس شورای اسلامی در خصوص رسیدگی به پنج درخواست ارائه شده قول مساعدت داد.

وی با اشاره به مشکلات موجود در حوزه امورات فرهنگی و مذهبی در شهرستان ساوجبلاغ، افزود: با وجود ۱۵۰ مسجد در این شهرستان و روستاهای این منطقه که اغلب از جمعیت ثابتی نیز برخوردار هستند متاسفانه نبود خانه های عالم و مکان مناسبی برای استقرار روحانیون مشکلات عدیده ای را در این خصوص به وجود آورده است.

پالیزگیر با اعلام اینکه برای استقرار روحانیون از جمله در روستاها به ۳۵ خانه عالم نیاز داریم که درخواست این مهم به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه شده است، گفت: طبق دستور رئیس مجلس بنا شد با همکاری شهرستان ساوجبلاغ و مساعدت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام این مشکل برطرف شود.

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ خاطرنشان کرد: بنا شد در حوزه صنعتی برای حمایت از واحدهای صنعتی و شهرک صنعتی که از مصوبه هیئت وزیران برخوردار است درخواست تسریع رسیدگی اعلام شود.

وی با بیان اینکه رئیس مجلس شورای اسلامی در رابطه با تامین آب شهرک صنعتی به وزرای صنعت و معدن و نیرو دستور لازم را اعلام کرد، گفت: بنا شد در رابطه با احداث یک بیمارستان ۶۴ تخت خوابی در چهارباغ نیز مساعدت لازم صورت گیرد.

پالیزگیر با بیان اینکه درخواست آسفالت سه محور اصلی روستایی این شهرستان نیز مطرح شد، گفت: پیرو این مهم دستور ارائه مساعدت لازم در خصوص آسفالت سه جاده سهیله، تهراندشت و سیرود به وزیر راه و شهرسازی اعلام شد.