عکس کینگ | تصاویر

کریمی قدوسی: اقتصاد کشور در سراشیبی قرار دارد

۲۸ فروردین ۱۳۹۶
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران اسلامی با دستاوردهای متعدد، در عرصه مدیریت، معیشت و اقتصاد در سراشیبی قرار گرفته است.

به گزارش فارس، جواد کریمی قدوسی ظهر امروز در دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه مواضع شما در برهه‌های مختلف انقلاب چشمگیر و در راستای حفظ نظام اسلامی بوده است، اظهار داشت: منویات و مواضع شما چون خورشیدی پرنور در برهه‌های مختلف نظام دل‌های جوانان را روشن کرده است.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی با دستاوردهای متعدد و هزینه‌ها در عرصه مدیریت، اقتصاد، معیشت و اقتصاد در سراشیبی قرار گرفته است گفت: رهبری بر این مساله تاکید کرده‌اند و خواستار اقدام جدی خواص جامعه شده‌اند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی مشکلات فعلی جامعه را متاثر از اقدام نامناسب مدیران دانست و گفت: این وضعیت نتیجه جریان منحط غرب‌گرایی است که همه مشکلات را با همراهی با غرب می‌خواهند حل کنند.

وی با اشاره به بخشی از سخنان رهبری در خصوص مشکلات کشور بیان کرد: مردم ناراحتی و غم جدی در خصوص مشکلات کشور دارند و نیازمند اقدامی جدی در این زمینه هستیم.

کریمی قدوسی تصریح کرد: امیدواریم پس از سال‌ها دولتی انقلابی زمام امور را به دست گرفته و مشکلات کشور را برطرف کند.