عکس کینگ | تصاویر

نماینده مجلس: شاید روحانی به دور دوم هم نرسد

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
نماینده مجلس گفت: جهانگیری و روحانی چون احساس می کنند که در حال واگذار کردن عرصه هستند و حتی هیچ کدام به دور دوم هم نمی‌روند، دست به انتحار می‌زنند و مسائلی را مطرح می‌کنند که جایگاه عقلایی ندارد.

به گزارش فارس،‌ حسینعلی حاجی دلیگانی  در خصوص وضعیت سیاسی کشور در انتخابات آینده اظهار کرد: جهانگیری و روحانی چون احساس می‌کنند که در حال واگذار کردن عرصه هستند و حتی هیچ کدام به دور دوم هم نمی‌روند که البته درست هم هست، دست به انتحار می‌زنند و مسائلی را مطرح می‌کنند که هیچ جایگاه عقلایی ندارد.

وی با اشاره به ادبیات اخیر رئیس‌جمهور و معاون اول وی در برنامه‌های رسانه ملی افزود: این‌گونه صحبت کردن جز این که آرای ایشان را بیشتر از گذشته خواهد ریخت ثمره‌ای ندارد.

نماینده مردم برخوار و شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این‌ها باید از کاندیداهایی که رعایت اخلاق را در برنامه‌های انتخاباتی می‌کنند الگو بگیرند چون علاوه بر اینکه مردم برنامه‌ها را می‌بینند خدا هم ناظر است.

حاجی دلیگانی در پایان عنوان داشت: نمی‌دانم این افراد که دست به اقدامات این‌چنین می‌زنند چگونه می‌خواهند جواب میلیون‌ها جوان فارغ‌التحصیل بیکار و مردم را بدهند که این‌طور به جان کشور افتاده‌اند.