عکس کینگ | تصاویر

نورافکن: استقلال مهم‌تر از پول است/ مبلغی برای باشگاه تعیین نکرده‌ام

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
امید نورافکن گفت: اگر در اولین بازی جام جهانی ۳ امتیاز را بگیریم برای بازی‌های بعدی کارمان راحت‌تر می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ امید نورافکن بازیکن استقلال و تیم ملی جوانان درباره مراسم بدرقه تیم ملی جوانان به جام جهانی گفت: ان‌شالله فرداشب ساعت ۲۱ به سمت کره جنوبی پرواز می کنیم. تمام تلاشمان این است که با یک نتیجه خوب از مرحله گروهی صعود کنیم. در تورنمت‌ها همیشه بازی اول اهمیت زیادی دارد و امیدوارم در بازی با کاستاریکا نتیجه لازم را بگیریم. شرایط خوبی داریم. در این بین دو بازی دوستانه با سنگال انجام دادیم و با آمادگی کامل به جام جهانی می‌رویم.

وی ادامه داد: از باشگاه استقلال که اجازه دادند تیم ملی را در جام جهانی همراهی کنند تشکر می‌کنم. منصوریان و پیروانی خیلی کمک کردند که بتوانم در جام جهانی باشم. البته دیروز ساعت ۱۷ به من خبر دادند و به خاطر مشکلات ویزا یکی دو روز بعد از کاروان ایران به کره‌جنوبی می‌روم با این حال خداراشکر که مجوز حضور در این رقابت‌ها را گرفتم.

نورافکن درباره حریفان ایران در جام جهانی گفت: اولین بازی برای ما بسیار مهم است. اگر ۳ امتیاز این دیدار را بگیریم برای بازی‌های بعدی کارمان راحت‌تر می‌شود. بازی سوم نیز با پرتغال رقابت داریم که این تیم هم دوره قبلی و هم این دوره از مدعیان به شمار می‌رود.
هافبک استقلال درباره اینکه تکلیف قراردادش با استقلال به کجا رسید گفت: امیدوارم بتوانم بهترین تصمیم را بگیرم و این موضوع بعد از جام جهانی قطعی می‌شود.

وی درباره رقم قراردادش با استقلال گفت: فکر نمی‌کنم پول مهم باشد چون از اول استقلال بودم و استقلال برایم از همه چیز مهم‌تر است. من مبلغی برای باشگاه تعیین نکرده‌ام و مدیر برنامه‌هایم پپیگیر این امور است و بعد از جام جهانی تکلیف این موضوع هم قطعی می‌شود.