عکس کینگ | تصاویر

تاج: ورزشگاه بدون حضور تماشاگران حالت غم‌آلود دارد

۲ خرداد ۱۳۹۶
رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید موضوع تخلف تماشاگران پرسپولیس یک هفته مانده به پایان حکم تعلیقی در دست بررسی است.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج پیش از آغاز دیدار پرسپولیس ایران مقابل لخویا قطر درباره عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: ورزشگاه حالت غم‌آلود دارد و ما از امتیاز مهمی که می‌توانستیم مقابل لخویا برخوردار باشیم محرومیم. بازی شروع شده است ولی بدون حضور تماشاگر انگار بازی در جریان نیست. امیدوارم روزی ما تماشاگران و مدیران باشگاه به سمتی برویم که عدم حضور تماشاگران برای ما عادت نشود.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: ما این هفته جلساتی با نیروی انتظامی و یگان ویژه و مسئولان حفاظتی گذاشتیم و فکر کردیم که چه کارهایی باید انجام دهیم تا دیگر چنین اتفاقی نیفتد.

او در ادامه تاکید کرد: باید ابعاد این اتفاق بررسی شود که چرا سه چهار روز قبل از اینکه تعلیق پرسپولیس به پایان برسد چنین اتفاقی رخ داده است. خوشبختانه کارهایی صورت گرفته و من خودم راضی نیستم ولی چنین اتفاقی افتاده ولی باید کاری کنیم تا این رویه ادامه پیدا نکند.

تاج با بیان اینکه در اعتراض به این محرومیت تماشاگران به AFC نامه زده‌اند گفت: من قبل از این اتفاق با زبان بی‌زبانی تمام تذکرها را دادم و گفتم که ممکن است چنین اتفاقی رخ دهد ولی خیلی گوش ندادند. شاید الان جدی بگیرند. مثلا دیروز در بازی استقلال و العین شرایط خوب بود.

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که دیدار دیروز استقلال مقابل العین امارات چند ناظر داشته است گفت: این بازی دو ناظر داشت که تمامی مسائل را بررسی کردند. 

 او در ادامه درباره محرومیت محسن فروزان اظهار کرد: من این حکم را ندیده‌ام و نمی‌دانم چه چیزی است. او حق اعتراض دارد و می‌تواند اعتراض کند.

تاج در پایان درباره وضعیت اردوی تیم ملی گفت: جمعه تیم به اتریش اعزام می‌شود و وضعیت خوبی داریم. ما یک اردوی مناسب را در پیش داریم و بعد هم آماده شدن برای بازی با ازبکستان. یک سری ویژه برنامه داریم که در دیدار با ازبکستان که از روسای فدراسیون بعد از انقلاب تقدیر و تشکر کنیم که باعث شدند ۵ دوره به جام جهانی صعود کنیم.