عکس کینگ | تصاویر

رهایی دختر ۴ ساله از دام شیطانی

۱۱ خرداد ۱۳۹۶
میوه‌فروش شیطان صفت که به اتهام ربودن دختر ۴ ساله‌ای دستگیر شده است، با حکم قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به ۱۵ سال حبس محکوم شد.

به گزارش ایران، بیست و دوم خرداد پارسال مرد جوانی به پلیس شکایت، کرد که میوه‌فروش محله‌شان در خیابان ۱۷ شهریور دختر خردسالش را ربوده است. در پی این شکایت فریبرز – میوه‌فروش ۲۸ ساله – دستگیر شد و در بازجویی اعتراف کرد که قصد آزار و اذیت دختربچه را داشته که ناکام مانده است.متهم دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی باقر قربانزاده و با حضور قاضی غفاری – مستشار دادگاه – محاکمه شد.

در آغاز جلسه پدر دخترک به قضات گفت: حدود ساعت ۲ بعد از ظهر روز حادثه دو دخترم برای خرید بستنی به بقالی محل رفته بودند اما چند دقیقه بعد دختر ده ساله‌ام در حالی که می‌لرزید به خانه آمد و گفت که خواهر چهار ساله‌اش توسط میوه‌فروش ربوده شده است. همان موقع با عجله خودمان را به میوه‌فروشی رساندیم و دخترم را از چنگال شیطانی این ناجوانمرد نجات دادیم و او را تحویل پلیس دادیم. حالا هم خواستار مجازاتش هستیم. سپس متهم در برابر دادرسان دادگاه ایستاد و ضمن انکار ربودن دخترک ادعا کرد که می‌خواسته به او هدیه‌ای بدهد!قضات دادگاه در پایان محاکمه مرد میوه‌فروش را به اتهام آدم‌ربایی به ۱۵ سال حبس محکوم کردند.