عکس کینگ | تصاویر

کُری‌خوانی هواداران العین برای پرسپولیسی ها بعد از شکست سنگین استقلال!

۱۲ خرداد ۱۳۹۶
بعد از صعود تیم فوتبال پرسپولیس به جمع هشت تیم برتر آسیا و احتمال رویارویی با تیم العین امارات، هواداران این تیم اعلام کرده‌اند به این تیم ایرانی هم درس فراموش نشدنی می‌دهند!

به گزارش مهر، شکست ۶ بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا منجر به حذف این تیم ایرانی از مسابقات آسیایی شد. رقم خوردن این نتیجه در کنار صعود پرسپولیس به مرحله بعدی لیگ قهرمانان باعث شد تا بعضی از رسانه‌های ایرانی از احتمال رویارویی پرسپولیس با العین در مرحله یک چهارم نهایی مطالبی منتشر کنند؛ مطالبی که در آن به انتقام گیری پرسپولیس از تیم العین مطرح شده بود.

انعکاس این موضوع در امارات، کنایه و کُری‌خوانی شدید هواداران تیم العین را در پی داشته است تا جایی که هواداران این تیم اعلام کرده‌اند درس فراموش نشدنی را به پرسپولیس خواهند داد!

روزنامه البیان امارات در خبری با عنوان «هواداران العین حملات روزنامه های ایرانی را به سُخره گرفتند» به این موضوع پرداخته است. در خبر این روزنامه آمده است: «هواداران العین به مطالب روزنامه های ایرانی مبنی بر گرفتن انتقام از این تیم و همچنین حمله به عموری (عمر عبدالرحمان بازیکن العین) مسخره کرده اند. تماشاگران العین امیدوارند پرسپولیس در مراحل بعدی به العین بخورد تا درس فراموش نشدنی به این تیم بدهند. هواداران العین معتقدند بهترین پاسخ به رسانه های ایرانی را باید در زمین مسابقه به آنها داد.»

 در ادامه این خبر آمده است: «بعد از صعود پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی با شکست لخویا قطر، روزنامه های ایرانی خواستار انتقام از العین به خاطر شکست ۶ بر یک استقلال شدند و حملات شدیدی را به عموری به خاطر زدن دو گل به استقلال داشتند.»