عکس کینگ | تصاویر

پرداخت حق بیمه عمر و حوادث و هزینه خرید مسکن آتش نشانان شهید پلاسکو

۲۱ خرداد ۱۳۹۶
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: طی هفته جاری حق بیمه عمر و حوادث آتش نشانان شهید حادثه پلاسکو بطور کامل و تا سقف ۴۱۳ میلیون تومان به وارث قانونی آنها پرداخت خواهد شد.

به گزارش ایسنا، ناصر امانی گفت: از این مبلغ قبلاً میزان ۱۹۰ میلیون تومان پرداخت گردیده و الباقی تا سقف مبلغ مذکور طی هفته جاری پرداخت می شود.

معاون شهردار تهران همچنین از پرداخت مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان هزینه خرید مسکن آتش نشانان شهید توسط شهرداری تهران تا حداکثر تیرماه سال جاری خبر داد و افزود: این مبلغ بر اساس پیشنهاد شهردار و تصویب شورای اسلامی شهر تهران در اواخر سال ۱۳۹۵ در اعتبارات شهرداری پیش بینی شد که اعتبار آن هفته گذشته توسط معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تأمین و در اختیار سازمان آتش نشانی قرار گرفت و ما پیگیر هستیم تا اواخر هفته جاری به خانواده محترم آنان پرداخت گردد.

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا، امانی در ادامه از پرداخت پاداش فداکاری به آتش نشانان شهید پلاسکو خبر داد و گفت: بر اساس قانون ۳۰ برابر آخرین حکم حقوقی این شهدا در زمان حیاتشان به عنوان پاداش فداکاری پرداخت شده است که متناسب با آخرین دریافتی این عزیزان از حداقل ۷۵۰ میلیون ریال تا حداکثر یک میلیارد و ششصد میلیون ریال متفاوت می‌باشد.